Bolster 8 – Zuidwolde
€ 385.000,- k.k.Te koop wordt aangeboden deze ruime hoekwoning met carport, voorzien van maar liefst 4 slaapkamers, gelegen in een populaire en kindvriendelijke woonwijk. Laat je verrassen door de royale leefruimtes binnen, die meer ruimte bieden dan je op het eerste gezicht zou verwachten! Bolster 8 in Zuidwolde is gelegen in een rustige en goed bereikbare omgeving, […]
Te koop wordt aangeboden deze ruime hoekwoning met carport, voorzien van maar liefst 4 slaapkamers, gelegen in een populaire en kindvriendelijke woonwijk. Laat je verrassen door de royale leefruimtes binnen, die meer ruimte bieden dan je op het eerste gezicht zou verwachten!
Bolster 8 in Zuidwolde is gelegen in een rustige en goed bereikbare omgeving, ideaal voor wie op zoek is naar een woning met zowel rust als gemakkelijke verbindingen. De woning bevindt zich op korte afstand van de dorpsvoorzieningen, zoals winkels, scholen en gezondheidszorg. Voor recreatie kun je genieten van de nabijgelegen natuurgebieden en wandel- of fietsroutes die de omgeving te bieden heeft. Daarnaast zorgt de nabijheid van de A28 en N48 voor een snelle verbinding met grotere steden als Hoogeveen en Zwolle, wat de locatie aantrekkelijk maakt voor zowel werk- als privéverkeer.
Begane grond
De entree/hal geeft toegang tot een keurige toiletruimte, meterkast, trapopgang en biedt doorgang naar de sfeervolle, lichte doorzonwoonkamer. De woonkamer is voorzien van een nette laminaatvloer en staat in open verbinding met de eetkamer. Aangrenzend vind je de keurige keuken, uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, keramische kookplaat, koelkast en afzuigkap. Naast de keuken is er een praktische bijkeuken die toegang biedt tot de achtertuin. De bijkeuken geeft tevens toegang tot de inpandige, geïsoleerde (m.u.v. vloer) berging (voorheen garage), die is voorzien van een royale vaste kast, witgoedaansluitingen, omvormer en wateraansluiting.
1e verdieping
De overloop biedt toegang tot drie goede slaapkamers en een ruime badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet, en biedt voldoende ruimte voor comfort.
2e verdieping
Een overloop met een opstelplaats voor de cv-ketel en toegang tot de vierde, royale slaapkamer.
Belangrijke informatie:
– Buitenschilderwerk 2022
– Carport aanwezig
– Bouwjaar 1997
– Energielabel C
– Glasvezel aanwezig
– 8 zonnepanelen aanwezig van 2020
Verkoopinformatie:
– De niet-zelfbewoningsclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst
– Er zijn geen vragenlijsten aanwezig
– De woning wordt verkocht in huidige staat
Overdracht
- Status
- Beschikbaar
- Vraagprijs
- € 385.000,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Woonoppervlakte
- 102 m2
- Inhoud
- 388 m3
Overdracht
- Status
- Beschikbaar
- Vraagprijs
- € 385.000,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Woonoppervlakte
- 102 m2
- Inhoud
- 388 m3
- Soort object
- Woonhuis
- Type woning
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Soort
- Eengezinswoning
- Bouwjaar
- 1997
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 102 m2
- Perceel oppervlakte
- 212 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 15 m2
- Inhoud
- 388 m3
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 4
- Isolatievormen
- Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
- Verwarming
- CV ketel
- Warmwater
- CV ketel
- CV ketel type
- Nefit
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
- Hoofdtuin
- Achtertuin
- Hoofdtuin oppervlakte
- 60 m2
- Positie
- Noordwest
- Achterom
- Ja
- Kwaliteit
- Normaal
- Soort
- Vrijstaand hout
- Isolatievormen
- Geen isolatie
- Oppervlakte externe bergruimte
- 15 m2
- Soorten
- Carport, Geen garage
- Oppervlakte
- 7 m2
- Dak type
- Samengesteld dak
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Airconditioning, Dakraam, Glasvezel kabel, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie
- Permanente bewoning
- Ja
- Waardering
- Goed
- Waardering
- Goed
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
Plaats dan een zoekopdracht in ons nieuwe zoeksysteem! Je ontvangt van ons alleen de woningen in je inbox waar je echt blij van wordt.
Dat wil ik →