De Helling 29 – Hoogeveen
€ 289.500,- k.k.Royale, uitgebouwde, moderne tussenwoning met vrijstaande houten berging. De woning is gelegen in woonwijk Kattouw, met in de woonwijk basisonderwijs en kinderopvang. Hemelsbreed is winkelcentrum De Weide op circa 300 meter gelegen, met daar alle dagelijkse voorzieningen met onder andere supermarkten, bakker, huisartsenpraktijk etc. Ook het centrum van Hoogeveen is binnen 10 minuten fietsen bereikbaar, […]
Royale, uitgebouwde, moderne tussenwoning met vrijstaande houten berging.
De woning is gelegen in woonwijk Kattouw, met in de woonwijk basisonderwijs en kinderopvang. Hemelsbreed is winkelcentrum De Weide op circa 300 meter gelegen, met daar alle dagelijkse voorzieningen met onder andere supermarkten, bakker, huisartsenpraktijk etc. Ook het centrum van Hoogeveen is binnen 10 minuten fietsen bereikbaar, net als recreatieplas Nijstad. Hoogeveen is goed bereikbaar middels de snelwegen A28 en A37.
Bouwjaar 1986, 115m² aan woonoppervlakte, 401m³ inhoud en 167m² grondoppervlakte.
Indeling
Entree/hal met antraciet kleurige trapopgang en toiletinrichting met wandcloset en fontein. De woonkamer heeft het zitgedeelte gericht op de voortuin/straatzijde en aan de achterzijde is de royale keukenopstelling met eethoek geplaatst. Door de vorige eigenaren is de woning vermoedelijk in 2001 uitgebouwd met ca. 2,5 meter over gehele achterzijde. In de pui zijn zowel een dubbele tuindeur geplaatst alsmede een enkele tuindeur. De keukenopstelling is zeer royaal en voorzien van oven, 5-pitskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer. De woonkamer heeft in 2022 een metamorfose ondergaan met nu strak gestucte wanden en in visgraat gelegde PVC vloer.
1e Verdieping
Overloop met op deze verdieping de badkamer en totaal 3 slaapkamers. De badkamer is voorzien van wastafel, designradiator, ligbad met douche in bad en toilet. De slaapkamers zijn resp. 10m²,10m² en 6m² groot, en zijn allen uitgevoerd met laminaatvloerafwerking, en deels met vaste inloopkasten.
2e Verdieping
Via vaste trap bereikbare overloop met knieschotberging en cv opstelplaats. De 4e slaapkamer is hier gelegen, heerlijk ruim van formaat en uitgevoerd met twee dakramen (kunststof) alsmede laminaatvloerafwerking.
Tuin
De voortuin is ruim van formaat, derhalve is daar de trampoline geplaatst voor de kinderen. De achtertuin is maar liefst 11,5m diep, gelegen op het Westen en is eveneens bereikbaar via een achtergelegen achterom. Aan de achterzijde van de tuinen parkeren alle eigenaren hun auto achter hun eigen woning (ongeschreven regel). In de achtertuin is een houten tuinberging gelegen.
Bijzonderheden:
– CV ketel dec. 2020 Intergas HRE 36/30
– 10 zonnepanelen geplaatst in 2022
– Dak-, muur,- en vloerisolatie vanaf de bouwperiode
– Energielabel C, opgemaakt in 2016, vóór de plaatsing van de nieuwe ketel en zonnepanelen
Modern uitgevoerde, uitgebouwde tussenwoning met 10 zonnepanelen in een prettige woonomgeving.
Overdracht
- Status
- Beschikbaar
- Vraagprijs
- € 289.500,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Woonoppervlakte
- 115 m2
- Inhoud
- 401 m3
Overdracht
- Status
- Beschikbaar
- Vraagprijs
- € 289.500,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Woonoppervlakte
- 115 m2
- Inhoud
- 401 m3
- Soort object
- Woonhuis
- Type woning
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Soort
- Eengezinswoning
- Bouwjaar
- 1986
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 115 m2
- Perceel oppervlakte
- 167 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 9 m2
- Inhoud
- 401 m3
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Isolatievormen
- Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- CV ketel
- Warmwater
- CV ketel
- CV ketel type
- Intergas HRE CW5
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin
- Hoofdtuin
- Achtertuin
- Hoofdtuin oppervlakte
- 64 m2
- Positie
- West
- Achterom
- Ja
- Kwaliteit
- Normaal
- Soort
- Vrijstaand hout
- Isolatievormen
- Geen isolatie
- Oppervlakte externe bergruimte
- 9 m2
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Soorten
- Geen garage
- Dak type
- Zadeldak
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Dakraam, Glasvezel kabel, Zonnepanelen
- Permanente bewoning
- Ja
- Waardering
- Goed
- Waardering
- Goed
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
Plaats dan een zoekopdracht in ons nieuwe zoeksysteem! Je ontvangt van ons alleen de woningen in je inbox waar je echt blij van wordt.
Dat wil ik →