Hoofdstraat 5 – Zuidwolde

€ 325.000,- k.k.

Helft van een dubbele woonboerderij aan de rand van het centrum van Zuidwolde met het complete woonprogramma op de begane grond. Deze karakteristieke woonboerderij is in de loop der jaren verbouwd. De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1906 en vanaf 1999 hebben huidige eigenaren de woning gewijzigd aan indeling, uitgebouwd en verbouwd. De woning is […]

Helft van een dubbele woonboerderij aan de rand van het centrum van Zuidwolde met het complete woonprogramma op de begane grond. Deze karakteristieke woonboerderij is in de loop der jaren verbouwd. De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1906 en vanaf 1999 hebben huidige eigenaren de woning gewijzigd aan indeling, uitgebouwd en verbouwd.

De woning is gelegen in het gemoedelijke dorp Zuidwolde, met vele voorzieningen in het dorp aanwezig. Daarbij kunt u denken aan een scala van sportgelegenheden, openlucht zwembad, basisonderwijs, huisartsenpraktijk, winkels, supermarkten en diverse restaurants/cafetaria’s. Het busstation met verbindingen naar Meppel, Ommen en Hoogeveen is op circa 350 meter gelegen. De op-/afrit N48 en A28 zijn binnen 5 autominuten bereikbaar.

INDELING: Zijentree met toegang tot de hal. In de hal is aanwezig de meterkast, witgoedaansluitingen en toilet. De toiletruimte is gerenoveerd in 2019 met hangend closet. Aan de achterzijde van de woning is gelegen de ruime slaapkamer met dubbele tuindeuren, de werkkamer/hobbyruimte met lichtkoepel en de badkamer. De badkamer is uitgevoerd met wastafelmeubel, hoekbad, doucheruimte en wandcloset. De hal geeft richting het voorhuis toegang tot de woonkeuken. De woonkeuken is heerlijk royaal, met een provisiekelder, vaste kast, trapopgang en en-suite naar de straatgerichte woonkamer. De woonkamer heeft het oude gaskanaal nog intact.

1e VERDIEPING: Via vaste trap vanaf de eetkamer is de overloop bereikbaar. De overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers van deze verdieping, alsmede is er een vlizotrap aanwezig richting de bergzolder. De slaapkamers zijn vergroot, door de geplaatste dakkapel (2013) over nagenoeg gehele lengte van het dak. Alle slaapkamers zijn uitgevoerd met laminaatvloerafwerking en 1 slaapkamer heeft een vaste kast.

2e VERDIEPING: De bergzolder is in de nok voor circa ½ geïsoleerd en geeft praktische bergruimte over gehele lengte van de woning.

TUIN: Het geheel is gelegen op een ruime kavel van 633m² groot en er is een achter ingang naar de tuin. Vanaf de Hoofdstraat zijde is een eigen inrit met daar meerdere eigen parkeerplaatsen. De tuin is aangelegd met gazon, bordes, bron en aan de achterzijde een moestuin. Eveneens in de tuin aanwezig een royale schuur met elektra en een aparte fietsenberging.

BIJZONDERHEDEN:
– De woning is recent gecontroleerd op aanwezigheid van hout vernielende insecten;
– Dak is deels geïsoleerd;
– HR++, HR+ en dubbel glas (alleen enkele bovenvensters enkel glas);
– Aanbouw 2006 gerealiseerd;
– Vernieuwde groepenkast;
– 10 zonnepanelen;
– CV Atag geplaatst in november 2021.

Wil je graag wonen in een helft van een dubbele woonboerderij, maar toch dichtbij alle voorzieningen, dan is dit je kans!

Kenmerken van deze woning
Overdracht
Status
Verkocht
Vraagprijs
€ 325.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Woonoppervlakte
131 m2
Inhoud
530 m3
Kenmerken van deze woning
Overdracht
Status
Verkocht
Vraagprijs
€ 325.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Woonoppervlakte
131 m2
Inhoud
530 m3
Bouwvorm
Soort object
Woonhuis
Type woning
Twee onder één kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Soort
Eengezinswoning
Bouwjaar
1906
Ligging
In centrum
Indeling
Woonoppervlakte
131 m2
Perceel oppervlakte
633 m2
Oppervlakte externe bergruimte
43 m2
Inhoud
530 m3
Aantal kamers
7
Aantal slaapkamers
4
Energie
Isolatievormen
Dakisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas
Verwarming
CV ketel
Warmwater
CV ketel
CV ketel type
Atag
Buitenruimte
Tuintypen
Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
Hoofdtuin
Achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
185 m2
Positie
Oost
Achterom
Ja
Kwaliteit
Normaal
Bergruimte
Soort
Vrijstaand hout
Isolatievormen
Geen isolatie
Oppervlakte externe bergruimte
43 m2
Voorzieningen
Voorzien van elektra
Parkeergelegenheid
Soorten
Geen garage
Dak
Dak type
Zadeldak
Voorzieningen
Voorzieningen
TV kabel, Glasvezel kabel, Zonnepanelen
Overige
Permanente bewoning
Ja
Waardering
Redelijk tot goed
Waardering
Goed
Bijzonderheden
Gedeeltelijk gestofferd
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
Brochures
Jouw droomwoning nog niet gevonden?

Plaats dan een zoekopdracht in ons nieuwe zoeksysteem! Je ontvangt van ons alleen de woningen in je inbox waar je echt blij van wordt.

Dat wil ik →