Swammerdamstraat 28 – Hoogeveen

€ 375.000,- k.k.

In de gewilde woonwijk Schoonvelde-West staat deze geschakelde woning met garage, bijkeuken en diepe oprit. De woning is gebouwd in 1978 en gelegen in een speels opgezette, rustige woonomgeving met veel groen. Een ideale basiswoning voor wie graag naar eigen smaak wil moderniseren en een royaal woonhuis zoekt op een fijne locatie. Indeling Entree/hal met […]

In de gewilde woonwijk Schoonvelde-West staat deze geschakelde woning met garage, bijkeuken en diepe oprit. De woning is gebouwd in 1978 en gelegen in een speels opgezette, rustige woonomgeving met veel groen. Een ideale basiswoning voor wie graag naar eigen smaak wil moderniseren en een royaal woonhuis zoekt op een fijne locatie.

Indeling
Entree/hal met toilet, meterkast en trapopgang. Vanuit de hal toegang tot de woonkamer met sfeervolle open haard en tuingerichte eethoek. De open keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en biedt uitzicht over de tuin. Aansluitend is er een bijkeuken met tuindeur, stookruimte en doorloop naar de garage.

Eerste verdieping
Overloop met toegang tot de badkamer en drie slaapkamers. Eén van de slaapkamers is ingericht als doorloopkamer naar een kantoorruimte, die vervolgens weer toegang geeft tot de extra kamer boven de garage. In totaal zijn er vijf kamers op deze verdieping, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor werk, hobby of logees. De badkamer is voorzien van douche, ligbad, wastafel en toilet.
Via drie luiken is er toegang tot een ruime bergzolder over de gehele woning.

Tuin & ligging
De achtertuin is heerlijk vrij gelegen dankzij de achterliggende groenstrook, en meet circa 11 meter diep en 10 meter breed. De tuin ligt op het oosten en is aangelegd met terras, gazon en bordes. De voortuin is netjes onderhouden en de diepe oprit naast de woning biedt toegang tot zowel de woning als de garage.

Voorzieningen & bereikbaarheid
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk met goede verbindingen richting het centrum van Hoogeveen en winkelcentrum De Weide – beide binnen enkele minuten fietsen bereikbaar. In Hoogeveen vindt u een breed aanbod aan voorzieningen, waaronder een ruim winkelaanbod, (basis- en middelbaar) onderwijs, sportverenigingen, een binnenzwembad en een NS-station met treinverbindingen richting Meppel en Assen. Ook de op- en afrit van de A28 ligt op slechts 5 autominuten afstand, evenals diverse busverbindingen naar omliggende dorpen.

Bijzonderheden
– Bouwjaar 1978
– Verwarming via heteluchtverwarming
– Warmwater via gasgestookte boiler (2005)
– Tuin vrij gelegen aan groenstrook
– Garage en bijkeuken aanwezig
– Diepe oprit voor meerdere auto’s
– Woning in gedateerde staat – ideaal om geheel naar eigen smaak te moderniseren

Deze ruime geschakelde woning in Schoonvelde-West biedt volop mogelijkheden voor wie een solide basis zoekt om zijn of haar droomwoning te creëren. Met vijf kamers op de verdieping, een garage, diepe tuin en uitstekende ligging ten opzichte van voorzieningen en uitvalswegen is dit een plek met veel potentie én comfort. Een unieke kans voor klussers met visie!

Kenmerken van deze woning
Overdracht
Status
Beschikbaar
Vraagprijs
€ 375.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Woonoppervlakte
141 m2
Inhoud
657 m3
Kenmerken van deze woning
Overdracht
Status
Beschikbaar
Vraagprijs
€ 375.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Woonoppervlakte
141 m2
Inhoud
657 m3
Bouwvorm
Soort object
Woonhuis
Type woning
Geschakelde woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Soort
Eengezinswoning
Bouwjaar
1978
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Indeling
Woonoppervlakte
141 m2
Perceel oppervlakte
260 m2
Oppervlakte externe bergruimte
0 m2
Inhoud
657 m3
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
4
Energie
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas, HR glas
Verwarming
Hete lucht verwarming
Warmwater
Gasboiler eigendom
Buitenruimte
Tuintypen
Achtertuin, Voortuin
Hoofdtuin
Achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
87 m2
Positie
Oost
Achterom
Nee
Kwaliteit
Normaal
Bergruimte
Oppervlakte externe bergruimte
0 m2
Parkeergelegenheid
Soorten
Aangebouwd steen
Voorzieningen
Elektra
Capaciteit
1
Oppervlakte
25 m2
Isolatievormen
Geen isolatie
Totaal aantal garages
1
Dak
Dak type
Zadeldak
Voorzieningen
Voorzieningen
TV kabel, Rookkanaal, Dakraam, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie
Overige
Permanente bewoning
Ja
Waardering
Redelijk tot goed
Waardering
Redelijk tot goed
Bijzonderheden
Gedeeltelijk gestoffeerd
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
Jouw droomwoning nog niet gevonden?

Plaats dan een zoekopdracht in ons nieuwe zoeksysteem! Je ontvangt van ons alleen de woningen in je inbox waar je echt blij van wordt.

Dat wil ik →